Nadchodzące wydarzenia biegowe - "Skrzyczne - Wyzwanie 1257" (3 września) oraz "Dycha Pod Krokwią" (30 września) - organizowane z inicjatywy naszego Stowarzyszenia, otrzymały istotne wsparcie ze strony sponsorów, co bez wątpienia przełoży się na wysoki poziom sportowy eventów w Szczyrku i Zakopanem.

BLACHOTRAPEZ to czołowy polski producent pokryć dachowych i elewacyjnych. Tworząc od wielu lat bezpieczne i trwałe dachy dla tysięcy rodzin w Polsce, ale też na całym świecie, spółka zyskała zaufanie i uznanie klientów, co dla samej firmy stanowi podstawową wartość. Chętnie zarazem angażuje się w róże przedsięwzięcia, w tym blisko związane ze sportem.

REVOLT ENERGY to marka należąca do grupy Blachotrapez, która powstała z pasji do nauki, technologii i rewolucyjnych rozwiązań w branży budowlanej. Silna współpraca i pełne zaangażowanie w realizację projektu pozwoliła osiągnąć już niezawodne i kompatybilne rozwiązania fotowoltaiczne, po które coraz częściej z dużą satysfakcją sięgają klienci.

BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEM GÓRSKICH KARPATIA to jeden z najstarszych banków w Polsce, który w przyszłym roku obchodził będzie jubileusz 145-lecia. To bank dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych, które prowadzą działalność na terenie województw małopolskiego i śląskiego, odznaczający się solidnością, a przez to zaufaniem ze strony partnerów.

CAROLINA TOYOTA BIELSKO to renomowany salon samochodowy japońskiej marki Toyota, będącej od lat światowym liderem innowacyjności i technologii. Niezawodność i obsługa klienta na najwyższym poziomie to określenia do tej motoryzacyjnej marki doskonale pasujące, podobnie rzecz ma się z dealerem samochodów z Bielska-Białej, który swą kompleksową ofertę systematycznie rozwija.